Prasa DTP

Nawet w dobie Internetu i bezpłatnego dostępu do treści i wiadomości, nic tak nie przykuwa uwagi klienta jak firmowy magazyn. Na Wyspach aż 85 procent Czytelników firmowych magazynów uważa je za najefektywniejszy i najlepszy sposób kontaktu z ofertą firmy. Teraz Ty też możesz stworzyć własną gazetę!

Nasza Fabryka pomoże Ci w tym kompleksowo. Przygotujemy makietę, nazwę, logotyp. Zaplanujemy cykl wydawniczy i treści dla poszczególnych numerów. Zadbamy o zdjęcia, ciekawe porady, wywiady i aktualności. Zaopiekujemy się procesem druku i dystrybucji.

Kilka lat temu przygotowaliśmy projekt magazynu "Niezawodni" dla lokalnego dilera samochodów japońskiej marki. Wtedy nikt jeszcze nie słyszał o czymś takim jak "prasa firmowa", można powiedzieć, że byliśmy pierwsi. Teraz najwięksi dilerzy w kraju (PGD, Mucha, Autotraper), McDonalds, Multimedia czy nawet spółdzielnie mieszkaniowe, redagują własne magazyny firmowe. Dołącz do ich grona, zaskocz swojego klienta.

Naszym pierwszym poważnym projektem było stworzenie od podstaw regionalnego magazynu motoryzacyjnego - JazdaMiejska. Magazyn tematycznie oparty był na istniejącym w sieci portalu www.jazdamiejska.pl, a dla wzmocnienia jego marki wydawca postanowił przygotować wersję drukowaną. Tutaj można zobaczyć efekt naszej pracy - zobacz magazyn JazdaMiejska

Zapraszamy do współpracy!

JazdaMiejska numer 2
JazdaMiejska nr 2/2011
Okładka magazynu JazdaMiejska
JazdaMiejska nr 1/2011
Okładka magazynu JazdaMiejska
JazdaMiejska nr 1/2010
JazdaMiejska numer 2
JazdaMiejska nr 2/2010